Trebackavagen-web-1.jpg

KONTAKTA OSS

Strömsdal Kök - Film 3 - Produktionen - FOTO EOS5D (65).jpg

HUVUDKONTOR OCH FABRIK

ADRESS:

Bomvägen 1

507 71 Gånghester

TELEFON: 033-724 55 00

EMAIL: info@stromsdalkok.se

ÖPPETTIDER:

Vardagar 09–17 (Lunch 13–14)

BUTIK OCH UTSTÄLLNING

I anslutning till vårt huvudkontor och fabrik i Gånghester har vi även vår butik och utställning. Välkommen till oss för att inspireras och träffa någon av våra duktiga heminredare.

ÖPPETTIDER:

Vardagar 10–18 (Lunch 13–14)

Lördag (jämna veckor) 11–15

Utstallning-web-1.jpg

Våra återförsäljare

Vi har ett flertal återförsäljare som hjälper Dig att uppfylla dina köks- och inredningsdrömmar. Ta gärna kontakt med någon i vårt Strömsdalteam nedan och börja din kreativa resa.

STOCKHOLM

I Stockholmsområdet är det Ulf  med kolleger på DITT KÖK som hjälper Dig att förverkliga Dina inredningsdrömmar.

KONTAKT: 

08-545 165 90
0769-41 11 63
ulf.ribbenstedt@premiumkok.com
www.dittkok.se

IMG_1761.jpg
Trebackavagen-web-6.jpg

GÖTEBORG

LJUNG KÖK & INTERIÖR i Lerum är vår duktiga samarbetspartner i Göteborgsområdet. Ta kontakt med Katarina så hjälper hon Dig med Ditt skapande.

KONTAKT: 
0762-13 22 12
katarina@ljunginterior.se
www.ljunginterior.se

VÄXJÖ

INREDNINGSMILJÖ i Växjö är vårt team i Kronoberg. Ta gärna en första kontakt med våra duktiga inredare Oskar och Simon och få inspiration.

 

KONTAKT: 
0470-77 09 10

Oskar 0708-62 22 13

Simon 0703-47 01 44

oskar@inredningsmiljo.se

simon@inredningsmiljo.se
www.inredningsmiljo.se

Bragevagen-web-5.jpg
Olof-Skotkonung-web-4.jpg

JÖNKÖPING

JUNE KÖK & INTERIÖR hjälper Dig på Din inredningsresa i Jönköping med omnejd. Kontakta vår Christopher och få riktigt bra feedback.

 

KONTAKT: 
036-12 96 86

0705-26 12 38
christopher@jkoi.se

www.jkoi.se

KARLSTAD

VÄRMLANDSKÖK i Karlstad med omnejd guidar Dig på vägen. Boka gärna en tid med Sebastian eller Mattias.

 

KONTAKT: 
054-57 01 90

info@varmlandskok.se

Sebastian 0731-82 32 02

Mattias 0703-10 07 70
sebastian@mstkokscenter.se

mattias@varmlandskok.se

www.varmlandskok.se

Bragevagen-web-3.jpg
Trebackavagen-web-5.jpg

FALKENBERG

I Falkenbergsområdet är det THOMAS MONTAGE  som är vår erfarne återförsäljare.

KONTAKT: 
0706-66 59 93
thomasmontage@msn.com
www.thomasmontage.se

ÖSTERLEN

Peter JE Nilsson på Villa Balsvik i Kristianstad guidar Dig gärna vidare till Dina drömmars inredning.

Peter öppnar även en filial i Italien, "Arpino Edition" söder om Rom, under hösten 2022.

KONTAKT: 
044-12 27 00
0730-80 02 22
peter.nilsson@villabalsvik.com
www.villabalsvik.com

Strömsdal 220208325b.jpg
Stora-Garda-web-2.jpg

LOMMA

Söker Du ett exklusivt badrum i Skånetrakten, närmare bestämt Lomma,  så hjälper Sanna och Mikael Dig på DittNyaBadrum.

KONTAKT: 
040 - 23 04 70
lomma@dittnyabadrum.se

Sanna 0736-56 65 22

Mikael 0761-30 05 45

sanna@dittnyabadrum.se

mikael@dittnyabadrum.se

www.dittnyabadrum.se

HELSINGFORS

I Helsingfors, Finland, tas Du varmt om hand av Miia och Marika på Premiumkök som med sin erfarenhet leder Dig genom Dina inredningsval.

KONTAKT: 
+358 10 299 4670

info@premiumkok.fi

Marika +358 40 588 5096

Miia +358 40 773 3432

marika.hendren@premiumkok.fi

miia.therman@premiumkok.fi
www.premiumkok.fi

Osbyvagen-web-8.jpg
Strömsdal_logo_whitetrans_edited.png